Nyheter
  • Ny anställd
    2018-09-05
    Projektuppdrag välkomnar Tina Tingslund som närmast kommer från Stadsbyggnadskontoret i Malmö. Tina kommer ta uppdrag som Kontrollansvarig enl PBL och projektledning.
  • Plant GP 2018 Grönsaksfabriken färdigställd
    2018-07-03
    Idag, 3 juli blev Foodhills grönsaksfabrik i Bjuv klar för att köra igång ärtsäsongen 2018. Kontakta Fredrik Hector för mer info.
  • Padel Court 9, Höllviken invigd
    2018-06-16
    Padel Court 9, Höllviken invigd den 16 juni. Kontakta Sofia Blom för mer info.
Dagen i historien
Idag - Måndagen den 19 November 2018
Elisabet Lisbet

1915 - Amerikanske protestdiktaren och arbetarledaren Joe Hill avrättas.

Personal

Sofia Blom


Projektledare-Kontrollansvarig-Installationssamordning
0705-49 79 82
sofia.blom@projektuppdrag.se



Peter Titoff


Projektledare-Kontrollansvarig-Entreprenadbesiktning
0705-49 79 83
pti@projektuppdrag.se



Fredrik Hector


Projektledare, Kontrollansvarig, BAS P
0705-49 79 85
fredrik.hector@projektuppdrag.se



Hillevi Marsvik


Projektledare, Kontrollansvarig,BAS-P
0705-49 79 20
hillevi.marsvik@projektuppdrag.se



Sven Lundgren


Projektledare, Kontrollansvarig, BAS P
0761-71 29 19
Sven.lundgren@projektuppdrag.se



Lina Alfredsson


Projektledare, Kontrollansvarig, Bas P
0709-95 11 06
lina.alfredsson@projektuppdrag.se



Tina Tingslund


Projektledare, Kontrollansvarig
0705-49 77 85
tina.tingslund@projektuppdrag.se



Bengt Wahlgren


Projektledare-Byggnadsantikvarie
0705-49 79 81
bengt.wahlgren@projektuppdrag.se



Lars-Åke Andersson


Ekonomiansvarig
0733-99 86 69
ekonomi@projektuppdrag.se



Lars Berger


Seniorkonsult
0705-49 79 80
lars.berger@projektuppdrag.se



Vill du bli en av oss


Växel +46(0)40 49 79 80
E-post info@projektuppdrag.se